בלוג

 

איך באמת צריך לעצב חדר שינה?


למה לא חייבים לעצב חדר שינה? ולמה הכי מתאים לישון על מיטה ממתכת? כל הסודות של האינטימיות בחדר שהוא הכי שלכם.

חדר השינה הוא הממלכה הסודית, המבצר האישי שלכם. זה המקום בו אף אחד לא שופט אתכם, לא מעביר עליכם ביקורת ואתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים (כולל לדבר לעצמכם...).
 

לפרטים נוספים >>


חסל את קרדית האבק בחדרי השינה!


כולנו מסתבר ישנים עם החרק המיקרוסקופי הזה שאוהב להיצמד למיטות מעץ וחודר למזרנים. מיטה ממתכת מפחיתה את מצבורי קרדית האבק ומומלצת לאנשים עם רגישות ואלרגיות ולילדים קטנים.
אבק, בסה"כ אבק. מה כבר יכול להיות בו באבק מסתבר שהרבה. לא רואים את זה בעין, כנראה שגם לא במיקרוסקופ ביתי, אבל כל מי שעוסק בתחום חדרי השינה מהיבטים שונים מדבר על קרדית האבק שהפכה להיות האויב מספר אחד בכל חדר שינה ומסוכנת לאנשים רגישים בדרכי הנשימה, למבוגרים ולילדים.

לפרטים נוספים >>

לישון על מיטות פרובאנס


חברת DOPEN  מותג המיטות הספרדית מובילה בייצור ופיתוח של מיטות מתכת בסגנון פרובאנס. מדובר על מיטות קלות, בעלות טאץ' מלכותי, מעודנות ועשויות כביד אמן באיכות וגימור בלתי מתפשרים ובעיצובים שמכניסים לחדר השינה שלכם ניחוח של טירה עתיקה מימי הביניים...

לפרטים נוספים >>

לישון עם סגנון בחדר השינה!


סגנון קלאסי כעיקרון, זה הסגנון המצועצע עם הפיתוחים, והקרניזים. הרבה עבודת עץ, חריטות, סלסולים ופיתולים בכל פריט ריהוט ומיטה זוגית למשל בסגנון אופייני קלאסי טהור, יכולה להתהדר ברגליים עם אריות מגולפים מעשי ידי אמן, גב מיטה עם פיתוחים ורקמות בעץ וכמובן שבראש תוביל מיטת אפיריון כבדה עם ארבע מוטות מהם משתלשלים בדי קטיפה ומשי טהור, אצילות ויוקרה במיטבה, קיטץ' קלאסי של סטאטוס חברתי והון תועפות...
אבל מי רוצה לישון עם אפיריון ?

לפרטים נוספים >>

מיטות מתכת והסגנון המודרני


היום כשמדברים על בית בנשימה אחת מדברים גם על אנרגיה. בית הוא כבר לא אותו חלל שלפני שני עשורים, היום השתלט גל הבריאות, הטבעונות, הטבע והאנרגיה הנשענים בדרך כלל על תורות עתיקות מהמזרח והן משליכות ומשפיעות על החלטות חיים,  וכאמור לא רק ברמת המזון שאנחנו מכניסים לפה, אלא גם ברמת יצירת האנרגיה החיובית במקום בו אנו חיים קרי-בבית.
מיטות מתכת לא חוסמות אנרגיה !

לפרטים נוספים >>


תנוחות שינה על מיטות ממתכת!


​מחקרים רבים מצביעים על תובנות באשר לתנוחות השינה שלנו. ליקטנו כמה עבורכם כדי שתדעו שאם אתם רוכשים מיטת מתכת ומזרן אורטופדי של DUPEN המותג הספרדי, אתם לא ישנים גב אל גב בגללנו אלא בגלל....שזו האינטימיות החדשה שלכם. לקרוא ולהפנים!!!

לפרטים נוספים >>


דלג לתוכן