איך באמת צריך לעצב חדר שינה?

למה לא חייבים לעצב חדר שינה? ולמה הכי מתאים לישון על מיטה ממתכת? כל הסודות של האינטימיות בחדר שהוא הכי שלכם.

חדר השינה הוא הממלכה הסודית, המבצר האישי שלכם. זה המקום בו אף אחד לא שופט אתכם, לא מעביר עליכם ביקורת ואתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים (כולל לדבר לעצמכם...).

זה המקום אליו אתם נכנסים בסופו של יום, חושבים על מה שהיה. הרבה פעמים מהרהרים במה שיהיה, מתכננים. יש הרבה מאוד אנשים שמחזיקים ליד המיטה שלהם פנקס או יומן ורושמים בו הערות, וכל זה לפני השינה, כי אז המוח נעשה לאט לאט נקי יותר, הלחצים מתפוגגים, אפשר לחשוב בלי לחץ אבל- צריך גם חדר שינה שמתאים לכם כדי שתרגישו רגועים.


איזו מיטה מתאימה לכם ?יש אנשים שבאופן מודע ומכוון לא רוצים לעצב את חדר השינה שלהם באופן מיוחד. הכוונה היא, הם רוצים שהטבע והתפקוד שלהם יקבעו מה הם צריכים בחדר השינה ולא שהריהוט שהם הכניסו לשם יכתיב להם איך להתנהג.

אם אתם אנשים משוחררים, שלא אוהבים עומד סביבכם, ולפני שאתם הולכים לישון אתם קוראים ספר, אולי צופים בטלוויזיה, אז מתאים לכם איזו מיטת מתכת קלילה שלא תופסת יותר מדי מרחב ונותנת לכם פרספקטיבה שלא חוסמת לכם את המחשבות, וליד המיטה הזו אתם יכולים להתאים איזו שידה קטנה שמספיקה לספר או לכוס יין שלכם, לא יותר, לא צריך שידות ענקיות ועמוסות. זה מעמיס על המחשבה, זה מפריע להירגע והרבה פעמים זה מכביד עליכם את השינה.


מיטת מתכת וילון וחלון גדול !מיטת מתכת קלילה היא הצעה מצוינת למיטה שלא מכבידה בעין ולא מייצגת שום סגנון מחייב בחדר שינה שלכם. אתם יכולים להציב אותה מול חלון גדול עם וילון בצבע בהיר, ולאשר לחדר את המינימליזם שהוא צריך. יש הרבה מאוד יצרני רהיטים שינסו למכור לכם מיטה זוגית עם שידות וקומודות, ושידת איפור ושרפרף, ומתקן לעיתונים ועוד ועוד ואתם בשקט תוכלו למצוא את עצמכם טובעים בים של רהיטים עם נדודי שינה. מעניין למה?אנו ממליצים לכם להכניס לחדר שינה שלכם מיטת מתכת ומזרן אורטופדי ויסקו אלסטי של חברת DUPEN הספרדית, מותג מוביל בכל אירופה. עד שתחליטו מה אתם עוד צריכים, הניחו איזה כיסא ותחשבו טוב טוב אם אתם רוצים להפוך את חדר השינה שלכם לחנות רהיטים או שאתם לא צריכים יותר כלום, פשוט מרחב מאוורר עם מיטת מתכת קלילה ונוחה על מזרן אורטופדי שיעשה לכם את הלילה הכי טוב ורגוע.
דלג לתוכן