לישון על מיטות פרובאנס בחדרי שינה מעוצבעים

מיטות בסגנון פרובאנס בטאץ' מלכותי

חברת DOPEN  מותג המיטות הספרדית מובילה בייצור ופיתוח של מיטות מתכת בסגנון פרובאנס. מדובר על מיטות קלות, בעלות טאץ' מלכותי, מעודנות ועשויות כביד אמן באיכות וגימור בלתי מתפשרים ובעיצובים שמכניסים לחדר השינה שלכם ניחוח של טירה עתיקה מימי הביניים...

אחד האלמנטים שמאפיינים את סגנון עיצוב הפנים פרובאנס, הוא חדר שינה גדול מאוד מצופה באריחים צבעוניים ומעוטרים, עם תקרה גבוהה, כאשר במרכז ניצבת מיטת מתכת גדולה במיוחד, אולי אף דמויית אפיריון, מפורזלת ומעוטרת בעבודת נפחות, מסביבה השתלשלו אריגי משי וזהב, יוקרה של טירה מלכותית מדרום צרפת...


מהו סגנון פרובאנס?


כל עיצוב של בית מושפע מהאדריכלות המקומית וזו נוצרה בהשראה ובהשפעה של מקורות האדריכלות העתיקים באזור. כך גם פרובאנס האזור ההררי שבדרום מזרח צרפת, שהוא בעל אקלים חם ולח, ומשופע בטירות ובתים עתיקים אף מימי הביניים. עיצוב הפנים שלהם עשוי מחומרים ומשאבים של הטבע כפי שקיימים באזור. פרובאנס זה כפרי וכפרי זה גושני, אבן, ברזל, חומרים טבעיים שיוצרים זרימה בין האדריכלות ועיצוב הפנים לסביבה הטבעית.

משום כך מתכת, היא אחד החומרים הבסיסיים שנעשה בהם שימוש בעיצוב וסגנון פרובאנס, גם בקרניזים ופיתוחים בבית אבל גם בעיצוב מיטות עשויות ממתכת.
מיטת מתכת קלה לשינה נוחה !

מי שאוהב את סגנון העיצוב של פרובאנס שמתאפיין כאמור בחומרים גולמיים, טבעיים, יכול לבחור במיטה זוגית עשויה ממתכת עם פרזול ועיצוב בטעמו האישי. מיטה כזו מהווה תכשיט מרכזי בחדר השינה. קל מאוד להציע אותה, להתאים לה מצעים בכל מיני גוונים, לקשט אותה בכריות בצבעים חמימים. היא לא עשויה מעץ והיא לא מגבילה והיא משווקת בצבעים של מתכת בשחור, לבן, וקרם והיא מתאימה לכל סגנון עיצוב.

יש משהו קל, נעים ונוח במיטה שהיא לא מיטת עץ כבדה. הרבה אנשים מתלוננים על שינה לא טובה, או חוסר נוחות בחדר השינה שלהם והרבה פעמים זה קשור לעיצוב של המיטה שלהם, שהיא למשל כבדה מאוד ונותנת להם תחושה של כובד וחוסר נוחות ובגלל זה קשה להם להירדם.נכון שבאולם התצוגה מיטת העץ הכבדה והמאסיבית הזו,  נראתה להם יפהפייה ומרשימה, אבל בניגוד לכל מיני פריטי ריהוט, מיטה זוגית צריכה להיות בחירה גם נוחה ולא רק יפה, משום שהיא צריכה לגרום לנו להרגיש בנוח, להיכנס לסוג של שקט ושלווה וללכת לישון.
דלג לתוכן