מה חדש בתחום חדרי השינה ?

שפע ומגוון של חדרי שינה מציבים את מותג חדרי השינה הספרדי DUPEN כמוביל בתחום איכות וקידום מגמות חדשניות ובשורות עיצוב של חדרי שינה.

מדובר על חומרים כמיטות מתכת, מיטות עם גב מרופד ועד מיטות אפריון מלכותיות, עם מזרנים משובחים ובריאותיים ופריטים משלימים.


חדרי שינה מעוצבים


כאשר מדברים על חדרי שינה מעוצבים של DUPEN מדובר על מיטות מתכת מפורזלות ומיטות עם גב מרופד שמתאימות הן להורים והן לבוגרים.

מיטות המתכת המעוצבות מזכירות את מיטות הרנסאנס או את סגנון הפרובאנס, שאפשר להציב אותן בכל חדר והן תכשיט בפני עצמו. מיטות הגב המרופדות מציעות שילובים של אריג דמוי עור, גב עם תיפורים בסגנון מאוד מודרני בקווים ישרים עם נגיעות של עיצוב שמאפשר חופש בפריטים משלימים מחומרים דומים או מנוגדים.
 

חדרי שינה לבנים


עפ"י הפנג שוואי לבן הוא אחד הצבעים, או יותר נכון לומר הצבע הנעדר שמכניס הרבה רוגע ושלווה לחדר השינה. צבעים בחדר השינה הם אקוטיים משום שיש להם השפעה על מצב רוח ועל תהליך ההירדמות ומשום כך הצבע האידיאלי לכל חדר שינה הוא לבן וזה יכול להיות בקירות אבל ובעיקר זה מומלץ במיטה לבנה.

מיטה לבנה היא כמו מיטת כלולות, חגיגית, תמיד מזמינה, תמיד עושה חשק להתעטף ברוגע הזה.

לחברת DUPEN מגוון רחב של חדרי שינה בלבן, מיטות מפורזלות או מיטות עם גב לבן מרופד להם ניתן להתאים שידות וקומודות בצבע לבן מעץ או מפורזלות גם.


חדרי שינה יוקרתיים


חדרי השינה היוקרתיים של מותג DUPEN עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר וברמת גימור מעולה. זה מה שמקנה להם את המראה היוקרתי, האלגנטי והופך אותם למבוקשים על חובבי הסגנון הקלאסי.

מיטות חדרי השינה היוקרתיים מרשימים בעיצוב ובנפח שלהם, כאשר יש הקפדה על כל פרט, על העיצוב וגם המזרנים עשויים בשיטה אירופאית ללא רבב.

הפריטים המשלימים לקו היוקרתי הם שידות, קומודות ומראות שהופכים את חדר השינה לאזור מלכותי, מוקפד ואלגנטי.


חדרי שינה להורים


מיטות המתכת והמיטות עם הגב המרופד יכולים להשתלב בכל חדר שינה בסגנונות שונים כאשר משיגים את הקו המעוצב עם הפריטים המשלימים. לחברת DUPEN פריטי ריהוט משלימים לחדר השינה כמו קומודות, שידות, מראות ועוד אשר הבחירה שלהם יכולה להשלים את קו העיצוב ולתת את הטאץ' שהופך את חדר השינה שלכם למקום אינטימי, רגוע ומושלם.


מיטות אפריון לחדר שינה מלכותי


פעם הן היו מיטות של רוזנים ומלכים, היום כל אחד יכול. לחברת DUPEN מיטות אפריון מפורזלות שלוקחות אתכם למחוזות רחוקים כיד הדמיון הטובה. אתם יכולים לעצב לכם חדר שינה מלכותי עם מיטת אפריון ווילון מסביב, סוג של נוחות וגם הצגה שלמה של אנשים שאוהבים לחיות את החלומות שלהם.

למיטת אפריון מפורזלת למשל אפשר להתאים פריטים משלימים מפורזלים, כמו שידה ועוד. יופי של עיצוב מעולמות אחרים.
חדרי השינה של DUPEN מצטיינים בעיצובים אלגנטיים ודרמטיים לצד סגנון מודרני או מיטות לחדרי שינה שמאפיינות סגנון כפרי, פרובאנס, טוסקאני ועוד.דגש רב מושם במיטות על מזרנים נוחים שעשויים בשיטה אירופאית, עם תמיכות לגב ומרכזים אורטופדיים כי אין כמו שנת לילה טובה על מיטה של DUPEN, המותג הספרדי המוביל והידוע בכל העולם בתחום חדרי השינה.
דלג לתוכן