לישון על מיטות מתכת בחדר השינה

יש היום מגוון עצום של מיטות. החל ממיטות מעץ מלא ועד לחומרים חלופיים כמו  MDF ועוד. מיטות מתכת היו כאן מאז ומעולם. הכי יפות, הכי יציבות והכי טבעי לכם בחדר השינה.

מיטות מתכת הן בעצם ריהוט שמתאים לקווים שונים של סגנונות. כאשר מדובר במיטת מתכת, מה שיוצר את ההבדל בין סגנון לסגנון, הוא העיצוב שלה, אבל המתכת זה חומר שזורם עם כל סגנון כפרי, מודרני, בוהמי-שיק, הייטק, פרובאנס ועוד.

בעבר מטעמי חיסכון במקום ויצירת מרחב בחדר שינה נהגו משפחות רבות להצטייד במיטה זוגית עשויה מתכת לחדר שינה. היא תמיד תופסת פחות מקום מכל מיטה אחרת, קל מאוד לנקות אותה, היא לא משמשת כמרבץ לח וחם לקרדית האבק, והיא מיטה שיותר קל להזיז ממקום למקום. היא קלת תנועה וקלת שינה.


מה מפריע לכם לישון ?אם ניקח בחשבון שכאשר אנשים הולכים לישון, הם מתחילים לעבור איזה שהוא טקס של רגיעה לקראת שינה, הרי שיש המון דברים ובהם גם רהיטים שעלולים לחבל בשלווה הנופלת עליהם, ולגרום להם לחוסר נוחות בעין וגם בגוף.

אם למשל החלטתם שאתם מציבים באמצע חדר השינה הקטן, מיטה ענקית ואין לכם מקום לזוז, איך שאתם כבר נכנסים לחדר השינה, אתם כבר "מתעצבנים", אתם רק לא בדיוק יודעים על מה, כי הרי זו מיטת החלומות הנבחרת שלכם והיא גם עלתה להם המון.

הדרך למיטה, העיצוב של המיטה. הסרבול של העיצוב שלה, אם מדובר בעץ כבד, כהה, גושמי וגס, עבור אנשים מסוימים כל אלה עלולים להיות "מעכבי שינה" אבל הם לא מודעים לזה.


מה עושה מיטת מתכת לשינה שלכם ?


בעיצוב יש מה שנקרא עיצוב קליל ונעים לעין, ועיצוב כבד ומעייף. סגנון מיטות העץ הכבדות מעמיס על ההרגשה. להיכנס למיטה גדולה וכבדה זה לא ממש משחרר אנרגיות חיוביות. בחדר השינה רצוי שיהיו צבעים בהירים ומרגיעים, חייבים שיהיה מרחב של מקום לזרימה של אנרגיות חיוביות ולכן בחירה במיטה גדולה ומאסיבית, עלולה להיות בחירה מוטעית משום שהיא מעמיסה על הרגשות שלכם ובעיקר בזמן שאתם רוצים להירגע וללכת לישון.מיטה מתכת למשל, עשויה בדרך כלל מאלמנטים דקים של מתכת, מפורזלים בטעם טוב, היא עדינה, משדרת נינוחות וקלילות, וזו בהחלט מיטה שאיך שאתם רואים אותה, היא מזמינה אתכם לנוח ולהירגע. אין בה שום דבר כבד, מתיש או לא נוח, ואין ספק שהיא תעשה לכם לילה טוב.
דלג לתוכן