מיטות מתכת והסגנון המודרני !

למה מיטות מתכת הפכו למבוקשות ולמה הן זורמות עם הפנג שוואי?

במסגרת ההצפה הכללית של בריאות, אורגניות, טבע ואנרגיה, חדרו המושגים הללו גם לבתים שלנו, החל ממה שאנחנו מכניסים למקרר ועד לעיצוב הבית שלנו.

היום כשמדברים על בית בנשימה אחת מדברים גם על אנרגיה. בית הוא כבר לא אותו חלל שלפני שני עשורים, היום השתלט גל הבריאות, הטבעונות, הטבע והאנרגיה הנשענים בדרך כלל על תורות עתיקות מהמזרח והן משליכות ומשפיעות על החלטות חיים,  וכאמור לא רק ברמת המזון שאנחנו מכניסים לפה, אלא גם ברמת יצירת האנרגיה החיובית במקום בו אנו חיים קרי-בבית.
מיטות מתכת לא חוסמות אנרגיה !

כעיקרון כל תורת הפנג שוואי הממליצה על עיצוב הבית, חסימת ושחרור פתחים, מיקומים של רהיטים ועד להמלצות על תליית מראות, וילונות וכו', נשענת על מושג אחד שאותו רוצים לייצר והוא- אנרגיה חיובית!

הפנג שוואי דוגל בכמה שפחות רהיטים. מינימליזם זו מילת מפתח. לא חפצים כבדים לא מיטות ענקיות, לא רהיטים שחוסמים את הזרימה מבחוץ, או שמפריעים לאנרגיה לצאת החוצה ולהתחלף, סוג של שינוי קארמה. יש היום הרבה מאוד אנשים שנוהגים בדיוק לפי חוקי הפנג שוואי וסומכים על ההמלצות שלה וגם מעידים על תוצאות חיוביות.

על פי התורה הזו מיטת מתכת היא מיטה אידיאלית ליצירת אנרגיה. אין לה גב חוסם, אין לה משענת רגליים חוסמת, זוהי מיטת מתכת קלילה שהאנרגיה עוברת בתוכה, היא קלה להצבה וניתנת לתזוזה לכל מקום, אפשר לשמור על ניקיונה בכל עת וגם לייצר סביבה צבעי קירות בהירים או פריטי דקורציה כמו וילונות ועוד בצבעים רכים ומרגיעים המומלצים לחדר השינה.


יש משהו קל ונוח במיטת מתכת קלילה !

סגנון הריהוט הקלאסי למשל או הכפרי מדבר על הרבה עץ גושני, עבה, בסיסי ומחוספס, זה למשל משהו שקשה מאוד להכיל אותו בחדר שינה, שצריך להיות החדר הכי רך וענוג בבית, רומנטי ונעים בלי יותר מדי צבעים כהים ובטח שלא עם מיטה כבדה קשה לעיכול...

מיטה מתכת מתאימה מאוד לסגנון הכפרי. בעיצוב פרובאנס למשל יש שימוש רב במתכות ובפרזול ומיטות המתכת הן חלק מהעיצוב של הז'אנר הזה. גם בסגנון מודרני מיטת מתכת למשל בקווים ישרים יכולה בהחלט להוות פריט משלים ומתאים לסגנון, מיטה שלא משתלטת על חדר השינה ומאפשרת תחלופת אוויר ובמילים אחרות- זרימת אנרגיה.חדר שינה עמוס וצפוף, עם עומס של צבעים חזקים מעמיס גם על השינה שלכם. מיטת מתכת קלילה יכולה להתאים לכל מיני סגנונות עיצוב ואת התפאורה שמסביב אפשר לייצר עם פריטים קלים משלימים. ככה בטוח האנרגיה החיובית תזרום.
דלג לתוכן