תנוחות שינה על מיטות ממתכת!

מחקרים רבים מצביעים על תובנות באשר לתנוחות השינה שלנו. ליקטנו כמה עבורכם כדי שתדעו שאם אתם רוכשים מיטת מתכת ומזרן אורטופדי של DUPEN המותג הספרדי, אתם לא ישנים גב אל גב בגללנו אלא בגלל....שזו האינטימיות החדשה שלכם. לקרוא ולהפנים!!!

עפ"י הדיילי מייל ממחקר שעשתה הפסיכולוגית הזוגית קורין סוויט ואשר מתפרסם ברשת עולה, כי תנוחות השינה שלנו אינן מתוכננות, טבעיות לחלוטין, חסרות שליטה ובלתי רציונאליות והן מעידות עלינו, על מי ומה אנחנו על הזוגיות שלנו, אבל מצד שני יש לנו כבר כמה סימנים כדי שאפשר יהיה להשתפר.

תנוחת גב אל גב- לכאורה תנוחה של ברוגז, אבל מסתבר שגם של שולם. דווקא מעידה על הרבה מאוד אינטימיות, ולא כל מה שנראה כמו ראש של בחורה על חזה שעיר של גבר מייצג אינטימיות. גב  אל גב מסתבר, לא פחות אינטימית וקרובה ואולי אף יותר.

שינויים בתנוחות השינה- שינויים מעידים או על מצב אישי לחוץ של אחד מבני הזוג המעדיף לישון עם עצמו ללא חיכוך או מגע עם החצי השני, או אם משהו מטריד אותו והוא זקוק למרחב שלו על המיטה כדי להרהר בזה. מצד שני שינויים בתנוחות עלולים בהחלט להעיד על התרחקות, מחלוקות או חוסר שביעות רצון בין בני הזוג וזה כמובן משהו שאמור להוביל לבירור.

ציון של כירבול! - עפ"י קורין סוויט לכירבול במיטה יש חלק ביחסים בהעדפות של בני הזוג את החצי השני שלהם. ויש לומר כי גברים הרבה יותר זקוקים לכך שהתכרבלו איתם מאשר נשים. 34% לעומת 26%.
גב אל גב- עצמאיות או חוסר תשוקה!  ניתן לומר כי את התנוחה הזו תמצאו אצל זוגות וותיקים שהתשוקה והמשיכה הפכו לערכים לא פחות חשובים כמו חברות ושיתוף. אבל בלילה- הם לא צריכים  לא יד ולא אצבע, רק לישון.

מצד שני תנוחת גב אל גב בקרב זוגות צעירים מעידה על קרבה אבל בלי צורך בהוכחות דביקות. כל אחד והחיים שלו והשינה שלו.
 

הגבר על תקן ממ"ד...


עפ"י המחקר של הפסיכולוגית הזוגית קורין סוויט יש תנוחה שמאוד אופיינית לשנים הראשונות של הנישואין בה כל אישה בטוחה שהיא נישאה לגבר הכי חסון והכי מגן בעולם, היא ישנה לפניו בחיקו, והוא מאחוריה כמו מגן וממ"ד אישי. שומר עליה גם בשינה.

התנוחה הזו לא מחזיקה מעמד הרבה שנים ולא רק בגבר גברים שנחשבו לחסונים....
 

תנוחת הפנים מול פנים-


אם אתם ישנים כשפניכם זה מול זה, סימן שיש לכם עוד מה להגיד אחד לשני, אז תתחילו כדי שיהיה לכם גם זמן לישון...


רגליים משוכלות- אנחנו לנצח !


תנוחה שקצת מזכירה התחלה של זוגיות, רומנטיקה לאמור: אני לא יכולה רגע בלי להרגיש אותך וגם הרגל שלי לא...
ראש על החזה שלא מצליח לישון!זוהי תנוחת האהבה המוצהרת. היא מניחה עליו על הראש, הוא מרגיש מאוהב, אבל מי יכול להחזיק מעמד בתנוחה הזאת יותר מ-5 דקות. לה נתפס העורף, הוא רוצה להתהפך וזה קורה הרבה יותר ממה שחושבים...
דלג לתוכן